niedziela, 26 kwietnia 2026

Dzień czekolady

12 kwietnia klasy 2b i 2c obchodziły Dzień Czekolady. Zrobiliśmy degustaqcję. Było kilka rodzajów czekolady takie jak: deserowa, biała, gorzka, mleczna i z orzechami. Było przepysznie!!!











Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.