12 kwietnia klasy 2b i 2c obchodziły Dzień Czekolady. Zrobiliśmy degustaqcję. Było kilka rodzajów czekolady takie jak: deserowa, biała, gorzka, mleczna i z orzechami. Było przepysznie!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.